0
Twój koszyk jest pusty.

Masaż


Masaż


jest jednym z najczęściej stosowanych zabiegów fizjoterapeutycznych, pozwalającym zachować zdrowie.

Do masaży relaksacyjnych można zaliczyć każdy rodzaj masażu klasycznego, który wpłynie na dobre samopoczucie osoby masowanej, uspokojenie jej i przywrócenie sił witalnych.

Masaż klasyczny całego ciała dodaje energii, pozytywnie wpływa na psychikę. Podnosi ogólną sprawność fizyczną i odporność organizmu.


Masaż bańką chińską

 

masaż antycellulitowy

Masaż Bańką Chińską ma na celu modelowanie i kształtowanie sylwetki, wspomaganie procesu odchudzania i redukcje cellulitu oraz poprawę jakości skóry. Działanie baniek powoduje przekrwienie skóry a przez to pobudzenie metabolizmu. Według chińskiej filozofii masaż bańką powoduje uruchomienie przepływu zablokowanej materii. Masaż bańką chińską trwa ok. 15 – 30 minut, powinien być wykonywany w 10-12 seriach, z odstępami między kolejnymi zabiegami nie rzadziej niż 3 dni. Profilaktycznie jednak przynajmniej 1 raz w tygodniu.


Masaż gorącymi kamieniami


W masażu tym wykorzystuje się różnej wielkości i o różnych kształtach gorące kamienie bazaltowe. Kamienie te charakteryzują się tym, że długo utrzymują ciepło i wolno go oddają.

Masaż ten urozmaicony o elementy czakroterapii, akupresury, aromaterapii, wpływa kojąco. Zabieg ma charakter relaksujący i terapeutyczny.

Masaż ten likwiduje skutki długotrwałego stresu, usuwa toksyny , dodaje energii, oraz pozytywnie wpływa na organizm.

Masaż aromatyczną świecą


Magiczny rytuał z użyciem masła shea, wosku, oraz olejku, który po zapaleniu świecy zamienia się w ciepły aromatyczny olej.

Aromatyczna Świeca składa się ze 100% naturalnych wosków, masła shea oraz z mieszanki olejków eterycznych.

Skóra po takim masażu jest nawilżona, jedwabista i gładka a zapach i ciepło daje ukojenie, relaks i odprężenie. Polecane nuty zapachowe : Wanilia, Słodka Czekolada, Zielona Herbata, Carmel, Jaśmin.