0
Twój koszyk jest pusty.

Pielęgnacja ciała


 

 

 

 

 

 

 

Masaż bańką chińską / Masaż antycellulitowy

 

ma na celu modelowanie i kształtowanie sylwetki, wspomaganie procesu odchudzania i redukcje cellulitu oraz poprawę jakości skóry. Działanie baniek powoduje przekrwienie skóry a przez to pobudzenie metabolizmu oraz usunięcie zbędnych produktów przemiany materii. Według chińskiej filozofii masaż bańką powoduje uruchomienie przepływu zablokowanej materii.

 

Masaż bańką chińską trwa ok. 15 – 30 minut, powinien być wykonywany w 10-12 seriach, z odstępami między kolejnymi zabiegami nie rzadziej niż 3 dni. Profilaktycznie jednak przynajmniej 1 raz w tygodniu.

 

 

 

 

 

Zabieg ujędrniający biust z masażem na kremie GUAM do biustu "Push Up" z komórkami macierzystym VOLUMEL SENO CREMA VOLUMIZZANTE

 

Dzięki zawartości Gezhimu (mieszanka specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych) produkt stopniowo stymuluje gromadzenie się i pęcznienie komórek tłuszczowych w tkance podskórnej piersi, powodując ich zaokrąglenie, uwydatnienie i uniesienie.


Obecność komórek macierzystych z Eryngium Maritimum wpływa na zwiększenie objętości biustu oraz widocznie poprawia jędrność skóry, odżywia ją i nawilża.

Produkt polecany dla kobiet:

* z małym biustem,

* po ciąży i karmieniu piersią,
* po szybkiej i znacznej utracie wagi.

 

Preparat zawiera wyłącznie bezpieczne składniki aktywne oraz nie wpływa na funkcjonowanie gospodarki hormonalnej.
Intensywny zabieg pojędrniający, unoszący biust oraz odmładzający skórę szyi i dekoltu. Szczególnie polecany podczas kuracji odchudzających, po okresie ciąży i karmienia oraz w zabiegach odmładzających.

Wskazania:


* utrata jędrności,
* rozstępy na piersiach,
* okres po ciąży i karmienia,
* zmarszczki na szyi.

 

 

 

Zabieg ujędrniający biust z masażem na kremie GUAM INTHENSO CREMA SENO VOLUMIZZANTE - Krem "push-up" uwydatniający i modelujący biust

 

 

Stymuluje zwiększenie fizjologicznej akumulacji lipidów w komórkach podskórnej tkanki tłuszczowej i daje natychmiastowy efekt napięcia, który poprawia wygląd piersi.

Krem stworzony na bazie kompleksu GEZHIMU, który stymuluje stopniowe gromadzenie się i pęcznienie komórek tłuszczowych w tkance podskórnej piersi, wywołując efekt ich zaokrąglenia, uniesienia i uwydatnienia. 


Zalecany szczególnie dla kobiet:

- Niezadowolonych z wielkości lub kształtu piersi
- Z małym biustem
- Po okresie ciąży lub karmienia piersią.
- Po szybkiej utracie masy ciała co może ujemnie wpłynąć na stan i wygląd piersi

 

EFEKTY STOSOWANIA

- powiększenie biustu
- wypełnienie wewnętrzne
- uelastycznienie skóry piersi
- odporność na rozstępy
- poprawa profilu (podniesienie)
- pojędrnienie

 

 

 

 

 

 

 

Zabieg antycelulitowy z bandażami GUAM DUO (na zimno) FASCE REFRIGERANTE - 2 bandaże

 

 

Nowoczesny preparat błyskawicznie redukujący cellulit i tkankę tłuszczową, intensywnie chłodzący koncentrat antycellulitowy. Doskonale ujędrnia i tonizuje skórę. 

Preparat nie wymaga zmywania. 

W trakcie i po zabiegu występuje uczucie chłodu.