0
Twój koszyk jest pusty.

Stylizacja paznokci


STYLIZACJA ŚLUBNA

 

Piękne paznokcie podczas ślubu to dla panny młodej tak istotny element jak wiązanka ślubna czy welon. Specjalnie dopasowane charakterem do tej okazji zdobnictwo, stylistycznie nawiązujące do sukni ślubnej lub innych atrybutów, będą cudownie harmonizowały z całością i doskonale dopełnią subtelny wdzięk panny młodej.

Manicure Hybrydowy

 

Manicure z użyciem Lakieru Hybrydowego w formie żelu UV.
Użycie Lakieru Hybrydowego eliminuje problem nieestetycznego odpryskiwania tradycyjnego lakieru na paznokciach.
Manicure Hybrydowy jest idealny na co dzień oraz na specjalne okazje, takie jak np. ślub, czy wakacje.
Różnokolorowy lub french świetnie prezentuje się na dłoniach i stopach.
Usunięcie powłoki jest proste, zmywa się ją w 15 minut.

Bardzo dobra trwałość.
Czy piękne i zadbane dłonie i paznokcie są wiecznie modne? TAK!
Czy moda na subtelność i elegancję przemija? NIGDY!
Czy marzymy o efektownym wizerunku dłoni i paznokci mimo braku czasu? ZAWSZE!
Tak myśli każda z nas ponieważ świat stawia nam co raz wyższe wymagania, czasu ciągle brak, a dłonie, stopy i paznokcie są dla nas istotnym elementem naszego wyglądu. Wybierzmy więc prostą drogę, ku realizacji tych przemyśleń – STYLIZACJĘ!
Jako wieloletnia stylistka i szkoleniowiec pragnę zapewnić, iż każda kobieta znajdzie coś dla siebie w jakże bogatej ofercie stylizacji paznokci. Anna Glaza.

 

Oferujemy następujące usługi:

 

  • przedłużanie paznokci
  • wzmacnianie naturalnej płytki paznokci
  • uzupełnianie
  • fantazyjne zdobienia
  • russian style
  • stylizacje ślubne
  • wzmacnianie i zdobienie paznokci u stóp

Przedłużanie paznokci


Przedłużanie to doskonała droga do pięknych, długich i mocnych paznokci. Jest to odpowiednie rozwiązanie dla Pań, które prowadzą intensywny tryb życia, mają skłonność do obgryzania bądź też ich naturalne paznokcie są zbyt słabe lub zniszczone.To duża wygoda dla kobiet, które nie mają czasu, by same zadbać o swoje paznokcie, a przede wszystkim jest to sposób na piękne i zadbane dłonie.
Wzmacnianie naturalnej płytki paznokci
Wzmacnianie naturalnej płytki opiera się na nałożeniu na własne paznokcie cienkiej warstwy masy żelowej, akrylowej bądź żelo-lakieru – NOWOŚĆ !!!!, które po utwardzeniu zwiększą wytrzymałośc paznokci. Nada im piękny wygląd i delikatny połysk.


Tipsy Half Way


Metoda Half Way to przedłużanie paznokci za pomocą tipsów i ich żelowanie. Wyjątkowo polecane dla osób, które pragną polepszyć wygląd krótkich paznokci na krótki okres czasu ale nie placujących noszenia na dłużej żelowych paznokci. Jest to alternatywa do żelo – lakieru, który jest trwalszą formą manikiuru ale dla osób posiadających własne długie paznokcie. Mogą być trwale zdobione.


Uzupełnianie


Paznokieć żelowy/akrylowy odrasta wraz z naturalnym, dlatego po upływie 3-4 tygodni (zależnie od szybkości wzrostu) powinniśmy zrobić uzupełnienie.


Fantazyjne zdobienia


Zdobienia to coś, co sprawi, że Twoje paznokcie będą posiadać styl. Wielobarwne trwałe wzory uczynią je unikatowymi. Błyszczące ozdoby, brokat, cyrkonie stworzą natomiast na Twoich paznokciach biżuteryjną kompozycję.
Russian style
Russian style to wywodząca się z Rosji, awangardowa stylistyka modelowania i zdobienia paznokci. Jej domeną są intensywne kolory, wielowarstwowe zdobienia, zazwyczaj bogate w akrylowe motywy kwiatowe oraz inne trójwymiarowe zdobienia. Kształt paznokci w stylu rosyjskim to przeważnie dłuższe formy mistrzowskie zakończone szpicem (haute couture) lub krótsze i delikatniejsze płytki w kształcie migdałka (pret a porte).